OBRAZEC / PRIJAVNICA NA INTERESNE DEJAVNOSTI
ŠPORTNE DEJAVNOSTI
Nogomet - dečki |
1.-3. razred |
pon, sre, čet, 14.30 - 15.30 |
Ciril Žontar |
pet,14.30 - 16.00 |
Povezava
PRIJAVNICA
Nogomet - deklice
|
1.-2. razred
3. - 5. r |
pon, 14.30 - 15.30
pon, 15.30 - 16.30
Ali tor, pet 14.30 - 15.30 |
Laura Slemc |
Povezava
Rokomet |
1. - 9. razred po razporedu |
pon - čet, 15.30 - 16.30 |
Petra Kuralt |
Povezava
Judo
|
1.-5. razred |
tor 14.30 - 15.30
čet, 14.30 - 15.30
15.30 - 16.30 |
Judo Akademija
Blaž Pirnat |
Povezava
Karate
|
CICIBANI / CICIBANKE 5 - 7 let
OTROCI (začetniki - 6. kyu)
OTROCI (5. kyu. - 5. kyu ich.)
OTROCI (4. kyu - 2. kyu) |
|
Karate klub Cerklje |
Povezava
Atletika |
1. r – 3. r |
tor, 14.30 - 15. 30, 15. 30 -16.30 |
Luka Mihelič,
Katja Brdjuka |
4. r – 9. r |
čet, 14.30 - 15. 30, 15. 30 -16.30 |
Povezava
Košarka |
1. in 2. razred |
pon, 14.30 - 15.15 |
Jaka Korošec |
3.razred |
sre, 14.30 - 15-30 |
pet, 14.30 - 15.15 |
4.razred |
sre, 15.30 - 16.30 |
pet, 14.30 - 15.15 |
5.razred |
sre, 15.30 - 16.30 |
čet, 15.30 - 16.30 |
pet, 15.30 - 16.30 |
6.razred |
pon,16.30 - 18.00 |
čet, 15.30 - 16.30 |
pet, 15.30 - 16.30 |
7., 8.razred |
pon, 15.15 - 16.30 |
sre, 16.30 - 18.00 |
pet, 15.15 - 16.30 |
9. razred |
pon, 16.30 - 18.00 |
sre, 18.00 - 19.30 |
pet, 16.30 - 18.00 |
Povezava
Ples
|
hip hop |
Ponedeljek 14:30-15:30 |
Impulz dance studio Kranj |
Ples
|
Jazz/show |
Sreda 14:30-15:30 |
Impulz dance studio Kranj |
Ples |
|
Sreda 15:30-16:30 |
Plesni studio Špela |
sreda, 15.30 - 16.30 TWIRLING IN MAŽORETNI KLUB KOMENDA
MATEMATIČNO – NARAVOSLOVNE DEJAVNOSTI
Naslov dejavnosti |
Ciljna skupina |
termin |
Mentor |
Konstruktorstvo |
5. - 9. razred |
V 1. polletju |
Andreja Jamnik Klopčič |
Naslov dejavnosti |
Ciljna skupina |
termin |
Mentor |
Logika I |
6. in 7. razred |
po dogovoru |
Andreja Muhvič |
Povezava
Naslov dejavnosti |
Ciljna skupina |
termin |
Mentor |
Logika II |
8. in 9. razred |
po dogovoru |
Teja Škrjanec |
Naslov dejavnosti |
Ciljna skupina |
termin |
Mentor |
Male sive celice |
6.-9. razred |
po dogovoru |
Aja Lovrec |
Naslov dejavnosti |
Ciljna skupina |
termin |
Mentor |
Hitri lončki |
4.-9.razred |
po dogovoru |
Aja Lovrec |
Povezava
Naslov dejavnosti |
Ciljna skupina |
termin |
Mentor |
Zlata Kuhalnica |
7. in 8. razred |
po dogovoru |
Maja Pintar |
Naslov dejavnosti |
Ciljna skupina |
termin |
Mentor |
Sladkorna bolezen |
8. in 9. razred |
po dogovoru |
Maja Pintar |
Naslov dejavnosti |
Ciljna skupina |
termin |
Mentor |
Čebelarski krožek |
od 5. r dalje |
po dogovoru |
Boris Jereb |
UMETNIŠKO – JEZIKOVNE DEJAVNOSTI
Naslov dejavnosti |
Ciljna skupina |
termin |
Mentor |
Mlajša OFS OŠ Davorina Jenka Cerklje |
1. in 3. razred |
sreda, 7.30 - 8.15 |
Petra Fajdiga |
Špela Srečnik |
Naslov dejavnosti |
Ciljna skupina |
termin |
Mentor |
Starejša OFS OŠ Davorina Jenka Cerklje |
4. - 9. razred |
sreda, 13.10 - 14.40 |
Petra Fajdiga |
Špela Srečnik |
Povezava
Pevska pripravnica Cerklje |
1.a, b, c |
1.a: pon, 12.15-12.45
1.b: čet, 13.00-13.30
1.c: 13.30-14.00 |
Irma Močnik |
Povezava
Naslov dejavnosti |
Ciljna skupina |
termin |
Mentor |
Pevska pripravnica Zalog |
1.e |
torek, 5. ura |
Irma Močnik |
Mlajši otroški pevski zbor Cerklje |
2.-3. a,b,c |
čet, 7.30-8.15 |
Irma Močnik |
Povezava
Naslov dejavnosti |
Ciljna skupina |
termin |
Mentor |
Starejši otroški pevski zbor Cerklje |
4.-5. a, b, c |
sreda, 7.30 - 8.15 |
Irma Močnik |
Povezava
Naslov dejavnosti |
Ciljna skupina |
termin |
Mentor |
Otroški pevski zbor Zalog |
2.-5. e |
torek, 6. ura |
Irma Močnik |
Naslov dejavnosti |
Ciljna skupina |
termin |
Mentor |
MPZ Cerklje z Inštrumentalno skupino |
6.-9. r |
torek, 6. in 7. ura |
Neža Križnar Ristić |
Povezava
Naslov dejavnosti |
Ciljna skupina |
termin |
Mentor |
Fotografski krožek |
6.-9. razred |
sreda, 6., 7. šol. ura (1. polletje) |
Matej Petrovčič |
Naslov dejavnosti |
Ciljna skupina |
termin |
Mentor |
Pravljični krožek |
1.r |
sreda, 14.30 - 15.15 |
Bogdana Remic |
Naslov dejavnosti |
Ciljna skupina |
termin |
Mentor |
Dramski krožek |
3. –6. razred |
po dogovoru |
Nataša Polončič |
Naslov dejavnosti |
Ciljna skupina |
termin |
Mentor |
Keramika |
3. do 6. razred |
drugo polletje |
Maja Zajc Sobočan |
Naslov dejavnosti |
Ciljna skupina |
termin |
Mentor |
Šolsko glasilo |
6. - 8. r. |
torek, 6. ura |
Alenka Grobljar |
Naslov dejavnosti |
Ciljna skupina |
termin |
Mentor |
Nemške urice |
3. razred |
Po dogovoru |
Polonca Ložar |
Naslov dejavnosti |
Ciljna skupina |
termin |
Mentor |
Šolski radio |
5. - 9. razred |
po dogovoru |
Andreja Rozman |
Impro |
6.-9. r |
Sreda, 6. šolska ura |
Irena Jerovšek Vogrinc |
Dramski krožek |
6.-9. r |
Petek, 6. in 7. šolska ura |
Irena Jerovšek Vogrinc |
Kreativno pisanje |
6.-9. r |
Pon, predura |
Patricija Gabrovšek |
Bralni klub |
6.-9. r |
Torek, 6. šolska ura |
Maruša Košnik |
Šolska skupnost |
6. -9. razred |
Po najavi pred sestankom |
Peter Štefančič, Aja Lovrec |
Erasmus+
in eTwinning |
6.- 9. razred |
Po dogovoru |
Vida Snedec Gerkman, Urška Zupin |
Zgodovinski krožek (priprave na tekmovanje) |
8. - 9. razred |
Ponedeljek, 6. ura |
Boštjan Kernc |
Angleška bralna značka |
2., 3. r |
Po dogovoru |
Liza Škrlep |
Angleška bralna značka |
4., 5.r |
Po dogovoru |
Aja Lovrec, Urška Zupin, Nataša Forjanič |
Angleška bralna značka |
6.r |
Po dogovoru |
Tanja Stare Pušavec |
Angleška bralna značka |
7.r |
Po dogovoru |
Urška Zupin |
Angleška bralna značka |
9.r |
Ponedeljek, predura |
Nataša Forjanič |
Nemška bralna značka |
4. -9.r |
Po dogovoru |
Tanja Stare Pušavec, Polonca Ložar |
Francoska bralna značka |
7., 8., 9.r |
Po dogovoru |
Petra Kogovšek |
Prešernova bralna značka |
6.-9. r |
Ponedeljek, 6. šolska ura
Pon, 6. ura
Četrtek, 6. šolska ura |
Košnik,Žabkar Šalić ,Grobljar, Jerovšek Vogrinc, Gabrovšek |
Šolska skupnost |
6. -9. razred |
Po najavi pred sestankom |
Peter Štefančič, Aja Lovrec |
Šolski prostovoljci |
5. - 9. razred |
Po dogovoru, prvo srečanje 3.10., 6. šolska ura |
Tatjana Škrab Grašič |
Nadarjeni in radovedni |
4. - 9. razred |
|
Tatjana Škrab Grašič |
Unesco krožek |
4. do 9. razred |
Po dogovoru |
Tanja Stare Pušavec
Aja Lovrec |
Dramski krožek |
4. in 5. razred |
Sreda 7.30 - 8. 15 |
Eva Petek |
PŠ ZALOG
INTERESNE DEJAVNOSTI – PŠ ZALOG
Naslov dejavnosti |
Ciljna skupina |
termin |
Mentor |
Planinci |
3.- 5. r (priključeni skupini v Cerkljah) |
Ena sobota v mesecu |
Urška Močnik/Anita Glavič |
Povezava
Naslov dejavnosti |
Ciljna skupina |
termin |
Mentor |
Nogomet - dečki |
1. razred |
pon, 14.30-15.30 |
Ciril Žontar |
1. - 3. razred |
pon, 15.30 - 16.30 |
Povezava
Naslov dejavnosti |
Ciljna skupina |
termin |
Mentor |
Nogomet - deklice |
1. - 5. razred |
Sre, 15.30 - 16.30 |
Laura Slemc |
Naslov dejavnosti |
Ciljna skupina |
termin |
Mentor |
Košarka |
1., 2. r |
Tor, 14.30 - 15.30 |
Jaka Korošec |
3. - 5. r |
Sre, čet, 15.30 - 16.30 |
Povezava
Ples |
hip hop |
ponedeljek, 16.30 - 17.30 |
Impulz dance studio |
Ples |
Jazz/show |
četrtek, 16.00 - 17.00 |
Impulz dance studio |
Naslov dejavnosti |
Ciljna skupina |
termin |
Mentor |
Šolski vrtiček |
4. in 5. razred |
po dogovoru |
Marta Gros |
Naslov dejavnosti |
Ciljna skupina |
termin |
Mentor |
Vesela šola (Zalog) |
4. in 5. razred |
četrtek, 7.30 - 8.15 |
Vanja Sodnik Petrič |
Naslov dejavnosti |
Ciljna skupina |
termin |
Mentor |
Pevska pripravnica Zalog |
1.e |
sre, 12.25-12.55 |
Irma Močnik |
Povezava
Naslov dejavnosti |
Ciljna skupina |
termin |
Mentor |
Otroški pevski zbor Zalog |
2.-5. e |
sre, 13.00-13.45 |
Irma Močnik |
Povezava
petek 14.30 – 15.30, 15.30 – 16.30, izvajalec Klub Rija
Naslov dejavnosti |
Ciljna skupina |
termin |
Mentor |
Eko delavnica |
1.do 2. razred |
četrtek, od 14.00 do 15.30 |
Andreja Žnidar |