ŠPORTNE DEJAVNOSTI

Naslov dejavnostiCiljna skupinaTerminMentorPredstavitev
Planinci3. – 9. razred 1x mesečno ob sobotahAnita GlavičPovezava
101 igra
(Zalog)
1., 2. razredsreda, 7.30- 8.15Vanja Sodnik PetričPovezava
Nogomet deklice1. – 3. razred
ponedeljek, 14.30 – 15.30Laura SlemcPovezava
Nogomet deklice 4. – 6. razred
ponedeljek, 14.30 – 15.30
torek, 14.30 – 15.30
Laura SlemcPovezava
Nogomet deklice 6. – 9. razred petek, 14.30 – 15.30Laura SlemcPovezava
Nogomet dečkiponedeljek 14.30 – 15.30
sreda,14.30 – 15.30
četrtek, 14.30 – 15.30
petek, 14.30 – 16.30
Jakob KristanPovezava
Mini rokomet 1., 2., 3. razredponedeljek, 15.30 – 16.30
sreda, 15.30 – 16.30
Pegi BercePovezava
Mini rokomet 4. in 5. razred torek, 15.30 – 16.30
četrtek, 15.30 – 16.30
Pegi BercePovezava
Košarka dečki4. – 5. r ponedeljek, 14.30 – 15.30
sreda, 14.30 – 15.30
petek, 14.30 – 15.30
Jaka KorošecPovezava
Košarka dečki6. – 9. r ponedeljek, 15.30 – 16.30
sreda, 15.30 – 16.30
petek, 15.30 – 16.30
Jaka KorošecPovezava
Ritmična gimnastika1. in 2. razredtorek, 14.30 – 15.30ŠD AS LjubljanaPovezava
Ritmična gimnastika3. in 4. razred torek, 14.30 – 15.30ŠD AS LjubljanaPovezava
Ritmična gimnastika 5. in 6. razred torek, 15.30 – 16.30ŠD AS LjubljanaPovezava
Judo1., 2. razredtorek, 14.30 – 15.30
četrtek, 14.30 – 15.30
četrtek, 15.30 – 16.30
Roki RožmanPovezava
Karateod 1. razred daljetorek in četrtek, 17.00 – 20.00 (po razporedu)KK SunkaiPovezava
Ples1. triada ponedeljek, 14.30 – 15.30
sreda, 14.30 – 15.30
Alja BavčarPovezava
Ples2. triada ponedeljek, 15.30 – 16.30
sreda, 15.30 – 16.30
Alja BavčarPovezava
Ples 3. triada petek, 14.30 – 16.30Alja BavčarPovezava
Atletika 1.triadatorek, 14.30 – 15.30
četrtek, 14.30 – 15.30
AŠ Rožle PrezeljPovezava
Atletika 2. in 3. triada torek, 15.30 – 16.30
četrtek, 15.30 – 16.30
AŠ Rožle PrezeljPovezava
Gibanje za nasmehdečkisreda, 14.30 – 15.15Tadeja Brankovič
Gibanje za nasmehdeklicetorek, 14.30 – 15.15Tadeja Brankovič
Telovadba za punce (Zalog)3. – 5. razredtorek, 17.00 – 18.00Tadeja Brankovič

MATEMATIČNO – NARAVOSLOVNE DEJAVNOSTI

Naslov dejavnostiCiljna skupinaTerminMentorPredstavitev
Konstruktorstvo5. – 9. Razred 2. polletje – Četrtek 13.05 – 14.35 Gašperšič Urša
Modelarstvo3. – 9. r torek, 17.00 – 18.30Bine LogarPovezava
EKO krožek2. triada torek, 7.30 – 8.15Katja SodnikPovezava
EKO krožek3. triada torek, 7.30 – 8.15Renata FlanderPovezava
Kresnička4., 5. razredpo dogovoruMojca Krovinović
Vesela šola (Cerklje)4. – 6. razred po dogovoru Mojca Krovinović
Vesela šola (Cerklje)7. – 9. razred po dogovoru Mojca Krovinović
Kresnička (Zalog)4., 5. razredpo dogovoru Urška MočnikPovezava
Kuharske urice2. – 3. razred Torek, 14.00 – 15.30 (na 14 dni)Urška Jekovec
Nastja Rode
Logika I6. in 7. r po dogovoru (začetek v septembru)Andreja Jamnik KlopčičPovezava
Logika II8. in 9. r po dogovoru (začetek v septembru)Teja ŠkrjanecPovezava
Male sive celice7. – 9. razred po dogovoruAja LovrecPovezava
Zlata kuhalnica6. – 8. razredpo dogovoru (2. polletje) Maja Pintar
Sladkorna bolezen7. – 9. razredpo dogovoru (1.polletje)Maja Pintar
Čebelarski krožek5. – 9. razred petek, 7.30 – 8. 20Boris JerebPovezava

UMETNIŠKO – JEZIKOVNE DEJAVNOSTI

Naslov dejavnostiCiljna skupinaTerminMentorPredstavitev
Folklora – mlajša skupina1., 2. razredponedeljek, 7.30 – 8.15Petra Fajdiga,
Špela Srečnik
Povezava
Folklora – starejša skupina3. – 9. razred torek, 14.10 – 15.45Petra Fajdiga,
Špela Srečnik
Povezava
Pevska pripravnica Cerklje1. a, b, ctorek, 7.30 – 8.15Irma MočnikPovezava
Pevska pripravnica Zalog1.etorek,13.00 – 13.45Irma MočnikPovezava
Mlajši otroški pevski zbor Cerklje2.-3. a,b,cčetrtek, 13.05 – 13.50Irma MočnikPovezava
Starejši otroški pevski zbor Cerklje4.-5. a, b, cpetek, 13.05 – 13.50Irma MočnikPovezava
Otroški pevski zbor Zalog2.-5. etorek, 13.50 – 14.35Irma MočnikPovezava
MPZ Cerklje z Inštrumentalno skupino6.-9. rponedeljek, 13.05 – 14.45Irma MočnikPovezava
Ustvarjalne delavnice1. razredPonedeljek,
13.00- 14.30, na 14 dni
Renata PernePovezava
Ustvarjalni krožek4., 5. razredpo dogovoruMirjana Rožman
Fotografski krožek6. – 9. razredPo dogovoruMatej Petrovčič
Sprostitvene urice4. – 6. razredčetrtek, 13.05 – 13.50Erika Jensterle
Martina Burja
Povezava
Filmska značka5. – 9. razred Po dogovoruAja Lovrec
Dramski krožek3. – 6. razred Po dogovoruNataša Polončič
Keramika3. – 6. razred ponedeljek 13.05 – 14.55Maja Zajc Sobočan
Šolsko glasilo6. – 8. razredPo dogovoruBoštjan Kernc
Pravljični krožek1. razredtorek, 12. 00 – 12.45Bogdana Remic
Nemške urice2. in 3. razred torek, 14.10 – 14. 55Polonca LožarPovezava
English club5. do 9. razred Po dogovoruAja Lovrec
Šolski radio5. do 9. razred Po dogovoru Andreja Rozman
Prostovoljci5. do 9. razredpo dogovoruTatjana Škrab GrašičPovezava