Poleg individualnih govorilnih ur v dopoldanskem času so skupne govorilne ure:

  • vsak prvi torek v mesecu od 17. 30 do 18. 30 za starše otrok od 1. do 5. razreda;
  • vsak prvi četrtek v mesecu od 17. 30 do 18. 30 za starše otrok od 6. do 9. razreda;
  • vsak prvi torek v mesecu od 17.30 do 18. 30 za starše otrok na Podružnični šoli Zalog.

V času skupnih govorilnih ur, lahko učitelje nerazrednike dobite v zbornici.


Individualne govorilne ure

Razredna stopnja

RAZREDIME IN PRIIMEKe-poštaDAN, URAPROSTOR
1. aEva Petek
Maja Jagodic
eva.osredkar@gmail.com
maja.jagodic5@gmail.com
sreda,
12.05 – 12.50
kabinet 101
1. bŠpela Srečnik
vzg. Darija Sebeglia
spela.srecnik@gmail.com
darija.sebeglia@guest.arnes.si
sreda,
12.05 – 12.50
kabinet 101
1. cMateja Vidmar
vzg. Renata Perne
mateja.vidmar2@guest.arnes.si
renata.perne@guest.arnes.si
ponedeljek,
12.00 – 12.45 
kabinet 101 
1. e (Zalog)Bernarda Melinc
vzg. Andreja Žnidar
bernarda.melinc@guest.arnes.si
andrejadragos@gmail.com
torek in četrtek,
12.00 – 12.45 
Zalog – rač. učilnica 
2. aKatja Sodnikkatja.sodnik@t-2.netpetek,
8.20 – 9.05 
kabinet 101 
2. bTjaša Novaktjasa.novak2@gmail.componedeljek,
11.15 – 12.00 
kabinet 101 
2. cMateja Repnikmateja.repnik@guest.arnes.sisreda,
7.30 – 8.15 
učilnica 107 
2. e (Zalog)Ana Korbarana.korbar@guest.arnes.sičetrtek,
7.30 – 8.15 
Zalog – učilnica 2. e
3. aKatja Čadežkatja.cadez@gmail.competek,
10.10 – 10.55 
 
3. bPetra Fajdigapetra.fajdiga@gmail.comsreda,
8.20 – 9.05 
kabinet 101 
3. cTatjana Žuntatjana.zun@guest.arnes.sisreda,
10.10 – 10.55 
kabinet 116
3. e 
(Zalog)
Ana Žagarana.zagar@guest.arnes.siponedeljek,
7.30 – 8.15 
Zalog – učilnica 3. e
4. aVanja Sodnik Petričvanja.sodnik@guest.arnes.sitorek,
9.10 – 9.55 
 kabinet 116
4. bBreda Žargajbreda.zargaj@guest.arnes.sičetrtek,
9.10 – 9.55 
učilnica 115 
4. cVlasta Jeričvlasta.jeric@gmail.componedeljek,
7.30 – 8.15 
razred 111 
4. e 
(Zalog)
Jana Uraničjana.uranic@guest.arnes.sisreda,
9.10 – 9.55 
Zalog – učilnica 4. e
5. aMojca Krovinovićmojca.krovinovic@guest.arnes.siponedeljek,
11.20 – 12:00
kabinet 116 
5. bMia Nardin Žagarmia.nardin@guest.arnes.siponedeljek,
9.10 – 9.55 
kabinet 116 
5. cJožica Ogorevcjozica.ogorevc@guest.arnes.sitorek,
12.05 – 12.50 
Knjižnica
5. e 
(Zalog)
Marta Grosmarta.zagar@guest.arnes.siponedeljek,
12.00 – 12.45
Zalog – računalniška učilnica



Podaljšano bivanje

RAZREDIME IN PRIIMEKe-poštaDAN, URAPROSTOR
OPB 1 – 1. rTina Kocjantina.smid@gmail.com petek, 8.20 – 9.05 kabinet 101 
OPB 2 – 1. rAndreja Zalokarandreja.zalokar@guest.arnes.si četrtek, 11.15 – 12.00 kabinet 116 
OPB 3 – 1. rRenata Pernerenata.perne@guest.arnes.siponedeljek, 12.00 – 12.45 kabinet 101 
OPB 4 – 2. rBogdana Remicbogdana.remic@gmail.comtorek, 16.10 – 16.50 kabinet 101 
OPB 5 – 2. rMaja Jagodicmaja.jagodic5@gmail.com sreda, 12.05 – 12.50 kabinet 116 
OPB 6 – 3. rUrška Zupinzupin.ursa@gmail.com sreda, 10.10 – 10.55  
OPB 7 – 3. rNataša Knenatasa.kne@guest.arnes.siponedeljek, 11.20 – 12.00 kabinet 116 
OPB 8 – 4. rMirjana Rožmanrozman.mirjana@gmail.com  ponedeljek, 12.05 – 12.50 kabinet 116
OPB 9 – 4. in 5. rMatej Petrovčičpetrovcic.matej@gmail.com ponedeljek, 11.15 – 12.00 kabinet 113 
OPB 10 – 5. rDarija Sebegliadarija.sebeglia@guest.arnes.si sreda, 12.05 – 12.50 kabinet 101 
OPB 11 – 1. r (Zalog)Andreja Žnidarandrejadragos@gmail.com  četrtek, 12.05 – 12.50Zalog – knjižnica 
OPB 12 – 2. r (Zalog)Sandra Seversandra.sever88@gmail.comtorek, 12.05 – 12.50 Zalog – knjižnica
OPB 13 – 3. r (Zalog)Lilijana Skubiclilijana.skubic@guest.arnes.si torek, 12.00 – 12.45 Zalog – knjižnica
OPB 14 – 4. in 5. r (Zalog)Irma Bezovšekirma.bezovsek@siol.netponedeljek, 9.10 – 9.55kabinet 116



Predmetna stopnja

RAZREDIME IN PRIIMEKe-poštaDAN, URAPROSTOR
6. aUrška Zupin
Andreja Rozman
zupin.ursa@gmail.com
andreja.rozman1@guest.arnes.si
Sreda, 10.10 – 10.5  
6. bAja Lovrenc
Andreja Jamnik Klopčič
aja.lovrec@gmail.com
andreja.jamnik.klopcic@gmail.com
torek, 12.55 – 13.40
sreda, 9.10 – 9.55 
kabinet 302kabinet 304  
6. cPeter Štefančič
Tanja Stare Pušavec
peter.stefancic1@guest.arnes.si
tanja.stare-pusavec@guest.arnes.si
torek, 10.10 – 10.55
sreda, 11.15 – 12.00
kabinet ŠPOkabinet 302
6. dMatej Petrovčič
Marija Barle
petrovcic.matej@gmail.com
marijamojca.barle@gmail.com
ponedeljek, 11.15 – 12.00
petek, 11.15 – 12.00
kabinet LUM 
7. aBoštjan Gorzetti
Nataša Polončič
bostjan.gorzetti@guest.arnes.si 
natasa.poloncic@guest.arnes.si
ponedeljek, 9.10 – 9.55ponedeljek, 10.10 – 10.55kabinet ŠPO
kabinet 222
7. bBoštjan Kerncbostjan.kernc@guest.arnes.sisreda, 8.20 – 9.05kabinet 222
7. cUrša Gašperšič
Jure Udovič
ursagaspersic@gmail.com
jureudovc@gmail.com
 petek, 9.10 – 9.55
četrtek, 8.20 – 9.05
kabinet LUM
kabinet ŠVZ
7. dPetra Kogovšekpkogovsek@gmail.comtorek, 9.10 – 9.55kabinet 302
8. aTeja Škrjanecteja.skrjanec1@gmail.comsreda, 9.10 – 9.55kabinet 304 
8. bIrena Jerovšek Vogrinc
Irma Močnik
irenajerovsek@yahoo.com
irma.mocnik@guest.arnes.si
petek, 8.20 – 9.05
četrtek, 8.20 – 9.05
kabinet 222kabinet 209
8. cMateja Ravnikar
Vida Snedec Gerkman
mateja.ravnikar@yahoo.com
vida.snedec.gerkman@gmail.com
sreda, 12.50 – 13.40
torek, 11.15 – 12.00
kabinet 202kabinet 201
9. aKatarina Tadićkatarina.tadic@guest.arnes.sipetek, 11.15 – 12.00zbornica
9. bRenata Flanderrenata.flander@guest.arnes.siponedeljek, 11.15 – 12.00kabinet KEM
9. cNataša Forjaničnatasa.forjanic@gmail.competek, 8.20 – 9.05kabinet 302 
9. dMatjaž Petekmatjaz.petek@guest.arnes.sisreda, 11.15 – 12.00kabinet ŠPO 



Učitelji nerazredniki

Alenka Šternalenka.stern@guest.arnes.sisreda, 9.10 – 9.55kabinet 308
Anita Glavičanita.stare@guest.arnes.si pisarna pomočnic ravnatelja, 232 
Barbara Planinšekbarbara.planinsek@guest.arnes.sipetek, 9.10 – 9.55kabinet 222 
Ivana Janka Dremeljivana.dremelj@guest.arnes.sisreda, 9.10 – 9.55 
Nik Hladehlade.nik@gmail.componedeljek, 8.20 – 9.05kabinet 218
Maja Pintarmaja.pintar1@guest.arnes.si sreda, 13.55 – 14.40kabinet 205
Maja Zajc Sobočanmaja.zajc@guest.arnes.siponedeljek in sreda, 11.15 – 12.00kabinet 113
Polonca Ložarhelij.selena@gmail.comtorek, 8.20 – 9.05kabinet 302 
Tatjana Škrab Grašičtatjana.skrab@guest.arnes.si pisarna pomočnic ravnatelja, 232 
Terezija Berceterezija.berce@guest.arnes.siponedeljek, 8.20 – 9.05knjižnica, 216
Tina Fisertina.fister86@gmail.comčetrtek, 11.15 – 12.00kabinet 222
Urška Jekovecurska.anzic@gmail.com