INTERESNE DEJAVNOSTI V ŠOLSKEM LETU 2021/2022

CERKLJE

ŠPORTNE DEJAVNOSTI
Naslov dejavnosti Ciljna skupina termin Mentor
Planinci 3. – 9. razred 1x mesečno ob sobotah Anita Glavič
Nogomet deklice do 3. razred 4. do 6. razred 4. do 6. razred 6. do 9. razred ponedeljek, 14.30 – 15.30 15.30 – 16.30 torek, 14.30 – 15.30 petek, 14.30 – 15.30 Laura Slemc
Nogomet dečki   ponedeljek 14.30 – 15.30 sreda,14.30 – 15.30 četrtek, 14.30 – 15.30 petek, 14.30 – 15.30 15.30 – 16.30 Ciril Žontar
Mini rokomet 1., 2., 3. razred 4. in 5. razred 1., 2., 3. razred 4. in 5. razred ponedeljek, 15.30 – 16.30 torek, 15.30 – 16.30 sreda, 15.30 – 16.30 četrtek, 15.30 – 16.30 Pegi Berce
Košarka dečki 4. – 5. r 6. – 9. r 4. – 5. r 6. – 9. r 4. – 5. r 6. – 9. r ponedeljek, 14.30 – 15.30 15.30 – 16.30 sreda, 14.30 – 15.30 15.30 – 16.30 četrtek, 15.30 – 16.30 petek, 14.30 – 15.30 15.30 – 16.30       Jaka Korošec
Ritmična gimnastika 1.in 2. razred 3. in 4. razred 5. in 6. razred torek, 14.30 – 15.30 14.30 – 15.30 15.30 – 16.30 ŠD AS Ljubljana
Judo   1., 2. razred torek, 14.30 – 15.30 četrtek, 14.30 – 15.30 15.30 – 16.30 Roki Rožman
Karate od 1. razreda dalje torek in četrtek, 17.00 – 20.00 (po razporedu) KK Sunkai
Atletika 1.triada 2. in 3. triada 1.triada 2. in 3. triada torek, 14.30 – 15.30 15.30 – 16.30 četrtek, 14.30 – 15.30 15.30 – 16.30 AŠ Rožle Prezelj
Gibanje za nasmeh s Tadejo Brankovič – telovadba za dekleta dekleta 4. – 9. r Sreda, 14.30 – 15.15 Tadeja Brankovič
Gibanje za nasmeh s Tadejo Brankovič 1.- 5. r Torek, 14.30 – 15.15 Tadeja Brankovič
MATEMATIČNO – NARAVOSLOVNE DEJAVNOSTI
Naslov dejavnosti Ciljna skupina termin Mentor
Konstruktorstvo 5. – 9. Razred sreda, 6. in 7. uro polletje Gašperšič Urša
Kresnička 4., 5. razred 6., 7. razred po dogovoru Mojca Krovinović Milena Grčar
Vesela šola (Cerklje) 4. – 6. razred po dogovoru Mojca Krovinović
Vesela šola 7. – 9. razred po dogovoru Mojca Krovinović
Logika I 6. in 7. r po dogovoru (začetek v septembru) Andreja Jamnik Klopčič
Logika II 8. in 9. r po dogovoru (začetek v septembru) Nina Gros
Hitri lončki in Male sive celice 7. – 9. razred po dogovoru Aja Lovrec
Čebelarski krožek  5. – 9. razred petek, 7.30 – 8. 20 Boris Jereb
UMETNIŠKO – JEZIKOVNE DEJAVNOSTI
Naslov dejavnosti Ciljna skupina termin Mentor
Folklora – mlajša skupina 1., 2. razred ponedeljek, 7.30 – 8.15 P. Fajdiga, Š. Srečnik
Folklora – starejša skupina 3. – 9. razred torek, 13.00 – 14.30 P. Fajdiga, Š. Srečnik
Pevska pripravnica Cerklje 1.a, b, c ponedeljek,  12.20 – 13.05 Irma Močnik
Mlajši otroški pevski zbor Cerklje 2.-3. a,b,c sreda, 13.20 – 13.50  in petek,  7.40 – 8.10 (skupna vaja OPZ) Irma Močnik  
Starejši otroški pevski zbor Cerklje 4.-5. a, b, c ponedeljek, 13.20 – 13.50  in petek, 7.40 – 8.10 (skupna vaja OPZ) Irma Močnik  
Sproščanje/meditacija 3.-5. razred 6.-9.razred sreda 7.30 – 8.15 (na 14 dni) Eva Petek
MPZ Cerklje z Inštrumentalno skupino 6.-9. r torek, 13.05 – 14.55 (110 min) Irma Močnik  
Fotografski krožek 6.-9. razred po dogovoru Matej Petrovčič
Dramski krožek 3. –6. razred četrtek, 14.10-14.55  Nataša Polončič
Keramika 3. do 6. razred sreda, 12.05 – 13.50   2.polletje Maja Zajc Sobočan
Šolsko glasilo 6. – 9. r. po dogovoru Boštjan Kernc
Pravljični krožek 1.r četrtek,  12.05 – 12.50 Bogdana Remic
Šolski radio 5. r. do 9. r. po dogovoru Andreja Rozman
Angleška bralna značka  4. – 9. r po dogovoru Nataša Forjanič, Petra Kogovšek, Urša Zupin, Aja Lovrec, Tanja Stare Pušavec
Nemška bralna značka 4. – 9. r po dogovoru Polonca Ložar, Tanja Stare Pušavec
Francoska bralna značka 7. – 9.r po dogovoru Petra Kogovšek
  Prešernova bralna značka 6.-9. r   po dogovoru Nataša Polončič, Barbara Planinšek, Patricija Gabrovšek, Boštjan Kernc, Terezija Berce, Irena Jerovšek Vogrinc  
Bralni klub 6.-9. r pon 7.30-8.15 (predvidoma) Patricija Gabrovšek
Kreativno pisanje 6.-9. r  tor 7.30-8.15 (predvidoma) Patricija Gabrovšek
Erasmus 6. – 9. r po dogovoru Vida Snedec, Nataša Polončič, Aja Lovrec, Urša Zupin
Šolska skupnost Predstavniki razredov Po dogovoru Aja Lovrec, Peter Štefančič
Zgodovinski krožek 8. 9. r Po dogovoru Boštjan Kernc

PŠ ZALOG

ŠPORTNE DEJAVNOSTI
Naslov dejavnosti Ciljna skupina termin Mentor
Planinci 3. – 5. razred 1x mesečno ob sobotah Urška Močnik
101 igra 1., 2. razred sreda, 7.30- 8.15 Vanja Sodnik Petrič
Mini rokomet – 3. r petek, 15.30 – 16.30 Pegi Berce
Nogomet dečki in 2. r   – 5. r ponedeljek, 14.30 – 15.30   ponedeljek, 15.30 – 16.30   Ciril Žontar
Košarka dečki 1,. 2. razred 3., 4., 5. razred ponedeljek. 15.30 – 16.30 sreda, 15.30 – 16.30 petek, 16.30 – 17. 30 Jaka Korošec
Orientacija 2.– 5. r sreda, 14.30 – 15.30 Irena Hacin Kolner
Gibanje za nasmeh s Tadejo Branković – 5. razred torek, 17.00 – 18.00 Tadeja Brankovič
Ritmična gimnastika – 5. r petek, 14.00 – 15.00 Rija Kavčič
MATEMATIČNO – NARAVOSLOVNE DEJAVNOSTI
Naslov dejavnosti Ciljna skupina termin Mentor
Kresnička – poskusi za naravoslovno tekmovanje 4., 5. razred (PŠ Zalog) po dogovoru Urška Močnik
Šolski vrtiček 4., 5. r po dogovoru Marta Gros
UMETNIŠKO – JEZIKOVNE DEJAVNOSTI
Naslov dejavnosti Ciljna skupina termin Mentor
Pevska pripravnica Zalog 1.e četrtek, 12.15 – 13.00 Irma Močnik  
Otroški pevski zbor Zalog 2.-5. e četrtek, 13.00 – 13.45 Irma Močnik  
Ustvarjalne eko  delavnice 1.– 2. e torek (vsak drugi torek), 14.00 – 15.30 Andreja Žnidar
  Pravljični krožek 1.– 2. e Petek, 7. 30 – 8. 15 Maša Prelogar